Keressük Csapatunk új tagját!

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Irodák működésével kapcsolatos teendők koordinálása
  • Szigorú számadású nyomtatványok kezelése, nyilvántartása
  • Ügynökségi back office feladatok ellátása
  • Értékesítési munkatársak háttértámogatása
  • Kimutatások, nyilvántartások vezetésében.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, ha

  • középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel,
  • adminisztratív területen szereztél már 2-3 éves tapasztalatot,
  • haladói szinten kezeled a Word és Excel programokat,
  • magas fokú precizitás és felelősségteljes munkavégzés jellemez,
  • megfelelő kommunikációs készséged van

Előny jelent ha,

  • biztosítónál vagy alkusznál adminisztratív pozícióban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • szolnoki lakhely

Mire számíthatsz nálunk?

  • Dinamikus, vidám hangulatra
  • Tervezhető, kiszámítható munkarendre
  • Rendszeresen szervezünk közös kirándulásokat, vidám programokat.

Jelentkezni a fizetési igény megjelölésével: janosi.sandor@monetagroup.hu

Határidő: 2023.03.26.-ig.